Pogačar po silovitem napadu in zmagi tako rekoč odločil Giro

Bormio – Slovenski kolesarski zvezdnik Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) je zmagovalec kraljevske 15. etape dirke po Italiji od Manerbe do Livigna (222 km). Petindvajsetletnik se je na predzadnjem klancu … · Gorenjski glas · 19m

objavi tvitaj

21 novic

Novice / SvetGosta megla otežuje reševalno akcijo po nesreči helikopterja iranskega predsednika

Reševalne ekipe se ob gosti megli peš prebijajo do kraja nesreče helikopterja iranskega predsednika Ebrahima Raisija. Življenji Raisija in zunanjega ministra Hoseina Amir-Abdolahiana, ki je bil prav tako na krovu … · Primorske novice · 6m

iran helikopter ebrahim raisi objavi tvitaj

13 novic

Verstappen komaj zadržal zmago v Imoli

Šport / Ostali športiVerstappen komaj zadržal zmago v Imoli

Nizozemec Max Verstappen (Red Bull) je zmagovalec sedme dirke letošnje sezone svetovnega prvenstva formule 1 za veliko nagrado Emilije Romanje v italijanski Imoli. Branilec naslova in vodilni v sezoni SP … · Ekipa24 · 16m

george russell charles leclerc lando norris imola vn emilije romanje ferrari red bull max verstappen formula 1 objavi tvitaj

10 novic

Za konec EP v Tacnu zlato kanuistom, srebro kanuistkam

Šport / Ostali športiZa konec EP v Tacnu zlato kanuistom, srebro kanuistkam

Fantastično nedeljo na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah v Tacnu sta zaokrožili slovenski ekipi. Kanuisti so v postavi Žiga Lin Hočevar, Luka Božič in Beni Savšek osvojili že … · Ekipa24 · 13m

slalom na divjih vodah sava evropski prvaki tacen objavi tvitaj

36 novic

Vodišek po težavah z opremo svetovno prvenstvo končal na osmem mestu

Lokalno / PrimorskaVodišek po težavah z opremo svetovno prvenstvo končal na osmem mestu

Olimpijec Toni Vodišek je na svetovnem prvenstvu v formuli kite v francoskem Hyeresu končal v polfinalu zaključnih bojev za odličja in je osvojil skupno osmo mesto. S tem ni ubranil … · RTV Slovenija · 17m

svetovno prvenstvo jadranje kajtanje formula kite toni vodisek regata marina vodišek hyeres objavi tvitaj

17 novic

Primorje v prvo ligo, v tretjo ob Fužinarju še Tabor

Šport / NogometPrimorje v prvo ligo, v tretjo ob Fužinarju še Tabor

Ajdovščina bo po sezoni 2010/11 spet imela nogometnega prvoligaša. Primorje je v zadnjem, 30. krogu v 2. slovenski nogometni ligi v gosteh igralo 0:0 s sežanskim Taborom. Če je bila … · Večer · 1h